Emirates, loty z Warszawy do Dubaju od 06 lutego! Oferty specjalne!

9 lipca 2012

Jedne z najlepiej ocenianych linii lotniczych na świecie- Emirates otworzą z dniem 6 lutego 2013 bezpośrednie rejsy z Warszawy do Dubaju. Rejsy będą odbywały się codziennie o 13.50 Airbusem A330-200. Samolot posiada trzyklasową konfigurację miejsc i jest największym samolotem który odbywać będzie regularne połączenia z lotniskiem Okęcie oferując miejsca jako jedyna linia z Polski w pierwszej klasie. Rozkłąd rejsó będzie idealnie dopasowany do innych połączeń lotniczych Emirates – w sumie do ponad 100 portów na świecie, głównie w Azji, Australii Nowej Zelandii, rejonie Oceanu Indyjskiego, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nowe połączenie lotnicze poszerzy znacznie ofertę dla polskich grup turystycznych, również tych bardziej licznych. Poniżej prezentujemy rozkład na trasie Dubaj – Warszawa – Dubaj:

Dubaj-Warszawa– rejs codzinny , wylot z Dubaju o godz 0730, lądowanie w Warszawie o godz 1045, numer rejsu EK 179

Warszawa-Dubaj- rejs codzienny, wylot z Warszawy o godz 1350, przylot do Dubaju o godzinie 2215, numer rejsu EK180.

Emirates oferuje w swojej siatce połączeń 124 destynaNowe połączenie lotnicze Warszawa Dubajcje w 74 krajach, linia cały czas rozwija się a kolejnymi nowymi połączeniami będą Barcelona, Lizbona oraz Washington, DC.

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji biletów lotniczych na nowe połączenie poprzez naszą stronę lub w naszym biurze!

W sprawie grup prosimy o kontakt: malgorzata.mackiewicz@ddairtravel.pl

 

Słowa kluczowe: , , ,

Jeżeli wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach drogą elektroniczną, podaj poniżej Nam swój adres e-mail.