Bilety dla Grup i Linie Low cost

Według definicji linii lotniczych grupa to minimum 10 osób posiadających bilety lotnicze na ten sam dzień, tego samego przewoźnika i te same rejsy, a więc na całej trasie  podróżuje razem.

Rezerwacje na bilety lotnicze grupowe zakładane są w inny sposób niż indywidualne, są też inaczej kalkulowane, inne są warunki ich wystawienia, nazwiska pasażerów podaje się w późniejszym terminie, dlatego bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem w celu kalkulacji stawki grupowej oraz przedstawienia jej warunków.

Sprawdzimy Państwu połączenia wszystkich dostępnych linii lotniczych i pomożemy w wyborze najlepszej oferty oraz najkorzystniejszych warunków zakupu. Jako biuro posiadające akredytację IATA mamy szereg możliwości aby zaproponować Państwu tanie przeloty.

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

  • Odpowiedz w ciągu 24 H
  • Długoletnie doświadczenie sprawia, że w szybki sposób wyszukujemy najdogodniejsze połączenie przy najbardziej atrakcyjnej cenie biletów lotniczych
  • Realizujemy bilety lotnicze dla grup zarówno na rejsowych przewoźników regularnych jak i  low cost
  • Wygodny system płatności , bez konieczności wizyty w biurze
  • Posiadamy akredytację IATA o numerze 63211363

Kontakt do działu grup

email: bilety@my-ticket.pl 

Jesli życzą sobie Państwo dokonać rezerwację na przewoźników niskokosztowych jesteśmy również w stanie Państwu pomóc, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Jeżeli wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach drogą elektroniczną, podaj poniżej Nam swój adres e-mail.