O nas

Biuro DD AIR TRAVEL- właściciel serwisu my-ticket.pl  działa na rynku polskim od 2009 roku. Założycielem i właścicielem biura jest Dominika Domagalska.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała od 1996 roku pracując przez 5 lata w Polskich Liniach Lotniczych LOT a następnie od 2001 roku w Węgirskich Liniach Lotniczych MALEV jako szefowa sprzedaży na rynku polskim.

W 2009 roku MALEV postanowił  zamknąć biuro sprzedaży w Polsce i zaproponował funkcję Generalnego Agenta Sprzedaży na rynku polskim Dominice Domagalskiej.

Prawie 3 lata firma DD AIR TRAVEL reprezentowała MALEV w Polsce przyczyniając się do osiągnięcia bardzo dobrych wyników sprzedaży na rynku polskim przez węgierskiego przewoźnika.

Niestety w lutym 2012 roku zarząd linii zdecydował o ogłoszeniu upadłości przez  MALEV.

Od tej pory DD AIR TRAVEL przekształciło się w Biuro IATA, upoważnione do sprzedaży ofert innych linii lotniczych dostępnych w Polsce oraz postanowiło rozwinąć swoją działalność w kierunku promowania turystyki, sprzedaży ubezpieczeń turystycznych, ofert hotelowych czy wynajmu samochodów.

W chwili obecnej biuro posiada wielu stałych klientów, cieszy się renomą i zaufaniem wielu pasażerów, prezentując swoim klientom najkorzystniejsze oferty biletów lotniczych, tanich przelotów oraz ofert hotelowych.

Jeżeli wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach drogą elektroniczną, podaj poniżej Nam swój adres e-mail.