Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy oraz inne biura podróży.

Jesteśmy akredytowanym biurem IATA i posiadamy pełną ofertę biletów lotniczych, wszystkich linii lotniczych, również tych oferujących tanie bilety, które są dostępne do sprzedaży w Polsce.

Na stałe współpracujemy z przedstawicielstwami linii lotniczych w kwestiach rezerwacji indywidualnych oraz w zakresie rezerwacji biletów lotniczych grupowych.

W naszej pracy posługujemy się aplikacją Amadeus oraz Amadeus Syrius, który uznawany jest za jeden z wiodących systemów rezerwacyjnych na całym świecie .

Dla naszych stałych klientów oferujemy specjalne warunki wystawienia biletów lotniczych oraz rabaty. Służymy pomocą nie tylko w rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych, gdzie znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze oferty przelotów. Oferujemy także szeroki zakres ofert ubezpieczeniowych, hotelowych oraz wynajem samochodów.

Cechuje nas rzetelność i indywidualne podejście do klienta. W sprawach pilnych jesteśmy dla Państwa dostępni również poza godzinami pracy biura. Na zapytanie emailowe naszych stałych klientów odpowiadamy bezzwłocznie.

Dla biur zainteresowanych współpracą agencyjną oferujemy:

  • zapewnienie wyszukiwarki biletów lotniczych na Państwa stronie internetowej
  • stały i bezpośredni kontakt telefoniczny z naszym konsultantem;
  • indywidualne podejście do Państwa oczekiwań i preferencji;
  • negocjowane i konkurencyjne warunki współpracy;
  • specjalne taryfy grupowe i indywidualne
  • bezpłatne szkolenia dla pracowników waszego biura oraz wsparcie techniczne;

Zapraszamy do współpracy! Kontakt biuro@my-ticket.pl

 

 

Jeżeli wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach drogą elektroniczną, podaj poniżej Nam swój adres e-mail.